• +48 516-836-516 (pon-pt: 9-16)
  • biuro@forgetflowers.pl
  • Pon - Pt: 9:00 - 16:00
  • Sklep stacjonarny Śr -Pt: 11.00 - 17.00 Sb: 10:00 - 14:00

Kim jesteśmy?

Forget Flowers powstało z potrzeby dzielenia się radością. Nasza historia zaczęła się od poszukiwań niecodziennego prezentu dla bliskiej osoby, poszukiwań zakończonych niepowodzeniem. Tak zrodził się pomysł na własnoręczne wykonanie idealnego prezentu – słodkiego bukietu. Po miesiącach tworzenia bukietów, litrach wypitej kawy, kilku zjedzonych czekoladkach i paru odważnych decyzjach możemy z radością powiedzieć  Ci dzień dobry i zaprosić do naszego sklepu. Znajdziesz tu oryginalny prezent, przygotowany specjalnie dla Ciebie. Dzięki naszym produktom chcemy towarzyszyć Tobie i Twoim bliskim w szczególnych chwilach.

Co robimy?

Z wielką radością przedstawiamy nasze Słodkie bukiety, czyli Twoje ulubione słodycze w niecodziennych kompozycjach. Wierzymy, że jeżeli coś jest zrobione z sercem, to jest zrobione dobrze. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy nasze bukiety dla najważniejszych dla Ciebie osób na najważniejsze dla Was okazje. Każdy Bukiet przygotowywany jest dopiero po złożeniu zamówienia co gwarantuje świeżość i wysoką jakość. Ponadto, do każdego produktu dołączamy elegancki bilecik, na którym masz możliwość przekazania kilka ciepłych słów bliskiej osobie.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy w moc prezentów, szczególnie tych drobnych, wręczanych bez okazji. Tworzymy bukiety, które sami chcielibyśmy dostać i którymi chcemy dzielić się z innymi. W każdy z naszych produktów wkładamy ogromną pasję i zaangażowanie. Zresztą przekonaj się sam – zapraszamy Cię do naszego świata, zobacz to co robimy najlepiej.